Persoonlijke begeleiding (coaching service)

Persoonlijke begeleiding (coaching service)

Onze afdeling biedt nu de mogelijkheid om gebruik te maken van een kosteloze coaching service.
Hierbij wordt u gekoppeld aan één van onze bestuursleden. Dit bestuurslid zal fungeren als uw tijdelijke persoonlijke coach en u wegwijs maken in de wereld van genealogie en onze afdeling. Uw coach zal u assisteren bij het zetten van uw eerste stappen in stamboomonderzoek, of indien u al bent begonnen, u helpen om daarbij verder te komen. In eerste instantie zal het contact met uw coach plaatsvinden via e-mail, waarbij u allerlei vragen kunt stellen, maar ook persoonlijk contact tijdens onze afdelingsbijeenkomsten is mogelijk. Na een eerste kennismaking tijdens zo’n bijeenkomst kunt u samen eventueel ook een andere vorm van communicatie afspreken.

Voor wie is deze service?

Deze service is uitsluitend voor leden van de NGV afdeling Rotterdam en omstreken.
Nog een goede reden dus om lid te worden van de NGV.

Meer weten over de mogelijkheden van deze service?

Kijk dan hier voor alle ins en outs van deze service.